Skip to content

Vieta mieste ir susisiekimas

Verkių regioninis parkas su išvystyta aktyvaus laisvalaikio infrastruktūra

Dviračių ir pėsčiųjų takai, pažintiniai žygiai, pramogos žiemos sporto mylėtojams – veiklos šalia namų atrasite visus metus.

Greta taip pat driekiasi 19 km trasa, esanti 2020 m. atidaryto 100 km tako aplink Vilnių dalimi.

Ežerai su išvystyta poilsio
infrastruktūra

Visai šalia net penki ežerai: Balsio, Gulbino, Mažasis Gulbinų, Sausas ir Also.

Gausu lankytinų objektų

Laisvalaikiui paįvairinti rekomenduojame aplankyti Verkių dvaro sodybą ir parką, Verkių vandens malūną, Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčią.

Puikus susisiekimas

Iš VILNIAUS ŠILO III-ojo etapo sklypų Vilniaus centrą, ne piko metu, pasieksite per maždaug 22 minutes, Santariškių žiedas – vos už 6 min., o Molėtų plentas už 4 minučių kelio automobiliu.

Viešasis transportas

Vos už 200 metrų naujai įrengta autobusų stotelė – miesto autobusais patogiai pasieksite kitus mikrorajonus bei ugdymo ir gydymo įstaigas.

Socialinė infrastruktūra

Artimiausios ugdymo įstaigos netoliese: Riešėje, Balsiuose, Santariškėse. Iki artimiausio vaikų darželio „Malūnėlis“ vos 3 km., Balsių progimnazijos ir kitais metais duris atversiančios pradinių klasių mokyklos – 5 km.

Detaliajame plane numatyti darželio bei mokyklos sklypai vos už 350 m.

Vystoma infrastruktūra

2020 metais, savivaldybės iniciatyva, Gulbinuose išasfaltuota net 2 km Gulbinėlių gatvės atkarpa, kuri nuo šių metų vidurio VILNIAUS ŠILO gyvenvietes leidžia pasiekti patogiai ir greitai. 

2018 m. čia taip pat išasfaltuota 1,1 km Dvariškių g. atkarpa, o artimiausiais metais Gulbinuose tikimasi tolimesnės infrastruktūros pletros.

Sparčiai augantis rajonas

Gulbinai tampa itin patrauklia vieta gyvenimui: čia sparčiai dygsta nauji gyvenamieji namai, kuriasi jaunos šeimos bei draugiškos bendruomenės.

Vertingas NT

Patirtis vystant NT projektus Gulbinuose įrodė, kad tai ne tik nuostabios gamtos apsupta miesto dalis, tačiau ir itin sparčiai augantis Vilniaus mikrorajonas.

 Nekilnojamo turto kainos čia nuolat kyla, o per artimiausius 5 metus NT vystytojai prognozuoja itin didelį šuolį.

melbet megapari 1win giriş melbet giriş melbet giriş melbet melbet giriş onbahis giriş megapari
Free Porn

Parašykite mums

    Jus domina:
    SklypaiKotedžai